درباره گروه همراه

فعالیت  گروه همراه  با نام جدید و تحت این عنوان از سال ۱۳۹۹ آغاز شده است.قبل از این شروع فعالیت بنیانگذاران این گروه به نام های دیگری بوده است و شروع آن نیز به سال ۱۳۷۹ باز می گردد .

گروه همراه از ابتدای فعالیت ، تجهیز ، توسعه و تامین تجهیزات فناوری اطلاعات و ICT بوده است. عرضه کالاهای اصل با بهترین کیفیت همراه با گارانتی و پشتیبانی فنی در هر مرحله از مشاوره ، فروش و نصب تجهیزات .

عرضه کلیه نیاز ها و محصولات مورد نیاز سازمان ها و شرکت های کوچک و بزرگ در یک نقطه همچون هاب تامین با تمرکز بر کیفیت در محصولات و خدمت رسانی ، هدف نهایی ما در این گروه می باشد .

تمرکز  گروه همراه  ایجاد روابط کاری بلند مدت با همکاران تجاری و مشتریان می باشد . برای ایجاد رضایت مشتریان ۲ عامل مهم برای شما در نظر گرفته ایم ۱. کیفیت محصولات و ۲. قیمت محصولات .

گروه همراه بیشتر محصولات خود را مستقیما و بدون واسطه تهیه و عرضه می کند و بقیه کالاها را از نمایندگان رسمی برندها در داخل کشور تهیه می کند. این مورد در کنار تعداد بالای محصولات تضمین کننده قیمت مناسب محصولات می باشد .

برای تضمین کیفیت محصولات نیز بخش فنی ما کلیه کالاها را از لحاظ فنی مورد بررسی قرار خواهد داد و پس از فروش نیز پشتیبانی کامل همراه با گارانتی و خدمات ویژه برای مشتریان خواهیم داشت.

4 موسس

که این کسب و کار را ایجاد کردند

۱۲ کامند

که با شما در ارتباط هستند

پشتیبانی 24/7

در هر زمان تماس بگیرید!

بیش از ۷۰

مشتری راضی